poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Otwarta rejestracja na konferencję Towarzystwa Psychiatrii Okołoporodowej Marce Londyn 2022

The International Marce Society (https://marcesociety.com/) to międzynarodowe towarzystwo psychiatrii okołoporodowej założone w 1980 roku. Towarzystwo ma za zadanie promować wiedzę na temat psychiatrii okołoporodowej i badania dotyczące tego zagadnienia.

Jako przedstawiciel Marce w Polsce, chciałbym już dziś serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką na konferencję Marce w Londynie, we wrześniu 2022.

Zapewniam bardzo wysoki poziom zorganizowanych wykładów i obecność wszystkich najważniejszych specjalistów zajmujących się zagadnieniem.

Konferencja jest polecana dla psychiatrów, psychologów, pediatrów, położników, położnych, pielęgniarek i innych specjalistów.

Strona konferencji znajduje się tutaj.

Jarosław Jóźwiak
Jarosław Jóźwiak
Dr hab. n. med. Jarosław Jóźwiak jest lekarzem psychiatrą specjalizującym się w tematyce ADHD i psychiatrii perinatologicznej, laureatem wielu nagród naukowych m.in. Premiera RP, Polskiej Akademii Nauk, Ministra Zdrowia. Jest współzałożycielem i Dyrektorem Medycznym klinik ALMA Centrum Terapii Kobiety i Dziecka. Jego zainteresowania naukowe dotyczą neurobiologii, chorób psychiatrycznych i neurologicznych.

powiązane artykuły

11,560FaniLubię
1,473ObserwującyObserwuj
15,000SubskrybującySubskrybuj

Popularne artykuły

%d